Najdu někoho, kdo mi porozumí?
Ilustrační foto: ingimage.com

Najdu někoho, kdo mi porozumí?

24. 2. 2016

Navštívila jsem na internetu několik seznamek a chtěla jsem poznat nějakého muže, který by se mnou rád trávil chvíle volna a tak podobně.

Není mi už dvacet, ale i  tak jsem si dělala naděje, že někoho takto "potkám", ale setkala jsem se jen s velikým zklamáním. Muži, co se mi přihlásili, byli buď moc mladí a Ti chtěli něco jiného než posezení u kafíčka a nebo "úchylové", kteří po prvním seznámení chtěli fotku nahého těla. V tom horším případě si chtěli psát nechutnosti.

Je mi už dost let přes šedesát, a tak jsem hledala spíše muže, který by smysl života viděl někde jinde a hodnoty života by řadil zcela jinak.

No budu doufat, že na Vašich stránkách najdu někoho, kdo mi porozumí.

 

 

 

přátelství vztahy a sex
Hodnocení:
(4 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Olga Škopánová
Milá paní když nechcete sex na co pak hledáte muže?
Katarina Schultzova
Úprimne Vám poviem, že ani nehľadám nikoho. To tí adepti sa mi prihlasujú na profil a takí podobní ako p.Macháčkovej a takých samozrejme ihneď ruším. Slušní muži sú asi fakt pohodlní a sebestační. Mať vzťah nasilu len aby človek nebol sám asi nie je dobré riešenie, mám dobré kamarátky s ktorými sa schádzam a súdržnú rodinu. Aj tak by som už takého ako bol môj manžel nenašla. Tak je to dobre ako to je, mám svoje záľuby a je to fajn tak ako to je.
Hana Rypáčková
Taky vám rozumím, ale někdy partnera může nahradit společnost lidí. Hlavně se do společnosti dostat. Určitě i u vás jsou různé akce pro důchodce a nejen pro ně. Tam se můžete setkat s někým, s kým si padnete do oka a domluvíte se na schůzkách. Muži ve vyšším věku jsou víc pohodlní, ale rádi se dobře nají.
Katarina Schultzova
V podstate je každý človek singl a ojedinilý exemplár.
Jarmila Komberec Jakubcová
Jen poznámka - tady bych také muže určitě nehledala, s těmi co jsem si vyměňovala občas názory na různé články nebyli zrovna moc přívětiví.Oni nás ženy moc nemusí - jsou rádi, že žijí singl.
Lenka Hudečková
Držím Vám palce, abyste někoho našla :-)
Zuzana Pivcová
Zda tu potkáte zrovna vhodného muže, to si nedovolím tvrdit, ale věřím, že si můžete porozumět i s přátelskými ženami zde.
Katarina Schultzova
Ja mám tiež podobné skúsenosti ako p.Macháčková. A už som aj rezignovala.
Danuše Onderková
Paní Jaroslavo, velice vám rozumím. I já měla a mám stejný problém, jenom bych ještě dodala, že k tomu co jste napsala, měl dotyčný víc zájem o peníze, které by ode mne vytáhl. Proto jsem už na vše, i když jsem optimista, rezignovala a více to nezkouším. Zklamání totiž hodně bolí. Přeji vám abyste měla více štěstí a našla toho pravého.
Alena Várošová
Domnívám se,že paní Jaroslava už na naší seznamce je.Takže hodně štěstí,ať Vám to vyjde.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co máte nejraději na letních prázdninách? (Označit můžete až tři odpovědi)

Slunce a teplo

15%

Dlouhé letní večery

12%

Setkání s vnoučaty/Hlídání vnoučat

12%

Pobyt na chatě či chalupě

11%

Výlety po Česku

13%

Dovolenou v zahraničí

11%

Cyklovýlety

12%

Koupání a opalování

13%