Fashion show v Plzni

Fashion show v Plzni

26. 11. 2015

Dovolte, abych se i já ohlédla za módní přehlídkou, která se konala před týdnem 17. listopadu v Plzni, a které jsem se osobně zúčastnila.

Nabídku jsem přijala proto, že jsem byla zvědavá, jak taková přehlídka probíhá, co to obnáší a byla to pro mě nová zajímavá výzva a zkušenost.

Přípravu jsem se snažila nepodcenit, pečlivě jsem odzkoušela vybrané modely, předem nás profesionálně nalíčili, což nám zlepšilo sebevědomí. Přesto jistá nervozita panovala.

Nicméně vše proběhlo bez problémů v příjemné atmosféře a akci jsem si užila.

 

 

 

 

 

móda Modelky
Autor: Dana Vajzova
Hodnocení:
(1.7 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Jarko, nemáte proč být nervozní. Vypadáte velmi dobře a já naopak oceňuji vaší odvahu. Vždycky, když vidím naše modelky, tak z toho mám komplex. Sice jsem se úplně původně do modelek hlásila, ale jsem trémista, tak by to asi moc dobře nedopadlo. Navíc je to vždycky někde dost daleko. Myslím, že to ale přežiju. Hlavně, že se vede ostatním.
Dagmar Bartušková
Žádná módní přehlidka se neobejde bez lehké nervozity, ale stojí to za to. Hlavně, že proběhne bez karambolu.
Michaela Přibová
Paní Jarko, zdravíme vás obě se sestrou. Moc vám to sluší. Fotily jsme i vás, ale bohužel vaše foto nevyšlo. Jsem ráda, že jste přidala také vy svůj příspěvek o plzeňské módní přehlídce. Tímto se vám omlouvám, nebylo to úmyslné.
Květoslava HOUDKOVÁ
Zdravím, paní Jarko - pro červený koberec se nehodím, ale naprosto mi to nevadí. Pokud lze - jezdím manekýnkám fandit - je to další tip pro hezké a přátelské výlety - už nyní se těším na jaro 2016. Nevím, odkud jste, ale věřím, že v příp. "NEmanekýnky" pojedete fandit také =bude nás víc! Nashledanou
Eva Mužíková
Dobrý den paní Jarko, dobře že jste se svým, byť krátkým příspěvkem do Plzně vrátila. Já ze své zkušenosti také znám ty pocity, o kterých píšete. Zvědavost, nervozita a pak pocit radosti. Oba předvedené modely Vám opravdu sluší, máte super postavu a tak si můžete dovolit i takovéto šatičky. No a ta tunika /??/, ta Vás dělá také zajímavou. Jelikož mám s dovolením i já podobnou postavu, oba modely bych brala okamžitě. Zdravím Vás z Liberce a snad Vás zase někdy uvidím na červeném koberečku.....

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.