Jak jsem se seznamovala
Ilustrační foto: Ingimage

Jak jsem se seznamovala

29. 1. 2022

Zůstala jsem sama poměrně mladá. Šest let jsem žila jako robot, práce, péče o rodinu a okolí nevnímala. Až jednou jsem si všimla dvojice, která byla v mém věku a vedla se za ruce. Bylo to tak hezké!

Potajmu jsem v práci začala surfovat po internetu v Seznamce. Tam bylo chlapů a dokonce na fotografiích. To nebude problém, pomyslela jsem si. Tak se na to podívejte...

1/  ON: Já fotografii nemám. Ženský se na mě vždycky lepily. Už od mládí mám přezdívku Delon...

     JÁ:  Tak hodně štěstí, Delone!

2/  ON: Vážená paní, já jedu na dovolenou zase do Provance. Nic mě v téhle kotlině neudrží. Tam je člověk naprosto svobodnej, je tam zábava, skvělá společnost, kavárničky, specialitky, ubytování v super hotelu a všude vůně těch fialových kytek. Kam jedete na dovolenou vy?

     JÁ: Já jedu do Staré Paky ke známým. Je tam krásně. Spát budu ve stanu, opékat buřty na ohýnku a ta vůně kouře se bude mísit s vůmí borové  smůly. A ve společnosti mých dětí se budu cítit nádherně...

     ON: Nic.

3/  ON: Vážená paní, nejste náhodou ředitelka gymnázia? Mé vnučce  o dva body uniklo přijetí. Poděbrady nejsou tak daleko, to by se nám hodilo...

     JÁ:  Ne, nejsem ředitelkou gymnázia...

     ON: Nic

4/  ON: ...a kdybyste mi zaplatila registraci do golfovýho klubu, tak bych do Poděbrad jezdil. Koneckonců je tam docela dobrej green. Tak mi dejte vědět.

      JÁ: ...a kdybyste mi zaplatil Opencard, tak bych do Prahy jezdila. Koneckonců je tam vždycky kam jít. Tak mi dejte vědět.

      ON: Nic.

5/  ON: ...život je takový šedivý, žádná radost, žádné štěstí člověka už nečeká...

     JÁ: ...  život je barevný, jen ho vnímat. Seděla jsem v neděli v parku, bylo pozdní odpoledne, sluníčko hřálo, fontána šuměla, lidé si tlumeně povídali, nad hlavou mi cukrovaly hrdličky a v kočárku spinkal můj vnouček. Prožívala jsem chvíle štěstí...

     ON: Madam, Vy máte všechno, co k životu potřebujete . Vám určitě nic neschází. Tak buďte s tím svým štěstím.  

Tak vidíte. A to tady nepíši o nemravných návrzích. Život ve dvojici je krásný, ale život sólo také stojí za to.

                                                                 

Můj příběh vztahy a sex
Hodnocení:
(4.8 b. / 61 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Lidmilo, co napíšeš je mi milé, takový máš nadhled a jemný humor.
Dana Kolářová
Lidmilo, souhlasím - život ve dvojici je krásný, ale život sólo také stojí za to - i když...
Libor Farský
Tedy Lidmilko, proč jsi, sakra, nebyla ředitelkou gymnázia? Já Tě baštím a mohli jsme mít společné prázdniny!
Zdenka Jírová
Také mám podobné zkušenosti se Seznamkou. Přesto, že jsem se zapsala do rubriky kamarádství, povídání, měla jsem nemravné návrhy i od dost mladších nápadníků, kterým by věkový rozdíl vůbec nevadil. Jeden se dokonce prý dohodl s manželkou, že by mu povolila, aby si z Prahy za mnou občas zajel na večeři u mne doma. Znechuceně jsem podobného seznamování zanechala. Naštěstí jsem objevila íčko, takže se mohu pobavit dostatečně.
Jana Šenbergerová
Kdesi jsem četla, že svět je příliš malý na to, aby se minuli dva lidé, kteří k sobě patří. Věřím tomu. Dávno před tím, než jsem poznala Pavla, potkala jsem jeho dceru a věděla jsem, že se s ní ještě potkám, i když k tomu nebyl žádný důvod. Když mě pozval k sobě, zírala jsem. Ona zřejmě také. Setkaly jsme se ve společnosti, kterou by on, na rozdíl ode mě, určitě nikdy nevyhledával. :-)
Jaroslava Handlová
Ti čtyři muži byli nejspíš namyšlení a prospěcháři. Nezasloužili si žádnou lepší odpověď. Ty jsi je odpoklonkovala velmi vtipně. O tom pátém se domnívám, že byl poznamenán nějakým zklamáním a zřejmě nedokázal vyjádřit lépe, že Ti to Tvoje štěstí přeje a možná ho chtěl sdílet? Lidmilo, ta Tvoje poslední, úplně závěrečná věta je velmi moudrá a přeji Ti žít krásně a šťastně podle ní.
Alena Tollarová
Vůbec netuším, jak takové seznamky vypadají a jak fungují. Ale sakra, přece někde musí chodit chlap, který by Tě byl, Lidmilo, hoden. Asi jste se míjeli. Nebo možná nevěděli, že jste to zrovna vy dva.
Radovan Cakl
Lidmilko, chlapi jsou holt prevíti. Aspoň někteří. Hezky jsi to popsala :-)
Roman Procházka
Jsem chlap, a zážitků mám přehršle, když jsem věřil seznamkám a při setkání jsem si také zažil své. Třebas něco uveřejním, aby byl také pohled z druhé strany... A o seznamkách ani nemluvě.
Eva Mužíková
Zuzko, Ty mi mluvíš z duše... moje manželství a známosti skončily přesně z těch důvodů... to neznamená, že si myslím, že jsem přechytralá a soběstačná, ale SVÁ

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co máte nejraději na letních prázdninách? (Označit můžete až tři odpovědi)

Slunce a teplo

14%

Dlouhé letní večery

13%

Setkání s vnoučaty/Hlídání vnoučat

12%

Pobyt na chatě či chalupě

12%

Výlety po Česku

13%

Dovolenou v zahraničí

12%

Cyklovýlety

12%

Koupání a opalování

13%