Módní podzim nekončí, zralé
dámy uvidíte v sobotu v Praze!

Módní podzim nekončí, zralé
dámy uvidíte v sobotu v Praze!

23. 10. 2015

Sotva jsme se rozloučili s módní přehlídkou ve Zlíně, projekt i60 Senior Fashion má pro vás další lahůdku. Již tuto sobotu 24.10. vystoupí v pražském OC Letňany naše zralé dámy Marcela Zvadová, Alena Tollarová, Mája Abrahamová, Dagmara Bartušková a Marie Kolací. Srdečně tedy zveme nejen čtenáře našeho magazínu, aby je přišli podpořit!

Modelky i60 budou mít celkem tři výstupy: v 11.30, 14.30 a 15.30 hodin se předvedou v podzimních a zimních outfitech značek Biba, Savolis, Marks & Spencer či E.L. – elegantní  a společenská móda. Kadeřnické úpravy zajistí kadeřnický salon Klier a líčení tentokrát bude v režii naší modelky Máji Abrahamové. Každá z účinkujících obdrží od našeho partnera Fytofontana luxusní dárkové balíčky s kosmetikou.

Zajištěn bude i doprovodný program – rozhovory a autogramiády čestných hostů, kterými jsou Hana Křížková, Pavel Vítek, Michal Foret, Sabina Křováková (vítězka Česko-Slovensko hledá Superstar) a další.

Vybrané modelky tak završí s partnery Mamma HELP, Mladá fronta a řadou známých osobností Měsíc v růžové, který je symbolem celosvětového boje proti rakovině prsu. Ten návštěvníkům umožňuje dozvědět se co nejvíce informací o této nemoci a nabízí jim příležitosti k diskuzím s odborníky i lidmi, kteří s ní mají vlastní zkušenosti. V zahraničí se tradice října v růžové barvě, která symbolizuje boj proti rakovině prsu, udržuje již 30 let.

Magazín i60 se na tomto projektu podílel již loni a letos v jeho rámci absolvoval přehlídku v Liberci. Bude nám ctí ho podpořit i v Praze!

i60.cz móda Modelky
Autor: Redakce
Hodnocení:
(3 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Tak, dámy, jste všechny čupr, tak jste si to určitě užily.
Alena Tollarová
Milá redakce. Díky i60 jsem pootevřela dveře a opatrně nakoukla do oblasti, o které se mi nikdy ani nesnilo. Nevím jak to vnímali diváci, ale já osobně - a doufám, že všechny čtyři kolegyně a Daniela s Elen, které se o nás staraly jako o vlastní - jsem si akci Měsíc v růžové báječně prožila a mám pocit, že Tahle země opravdu není jen pro mladý! Děkuji a zdravím všechny.
Soňa Prachfeldová
Přeji Vám modelky krásné chvíle a kdo přijde z i60, moc zdravím a užijte si to !
Alena Várošová
Alenko,děkuji za pozvání,ale pořádám sraz ze ZŠ a navíc to mám trochu z ruky.
Alena Tollarová
Ukázalo se, že je to akce skoro na celý den ... Pane Tomáši, je to Měsíc v růžové! Tak přijďte aspoň na chvilku A vy ostatní taky.
Květoslava HOUDKOVÁ
Vážení pánové - redakce by měla určitě zájem také o manekýny - tak vyměňte občas pivo za koberec. ??
Ladislav Vesecký
Všechny zralé dámy na fotu vypadají skvěle

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.