Tajemní lidé z rákosových ostrovů

Tajemní lidé z rákosových ostrovů

22. 10. 2015

V dnešní době člověk přemýšlí o problému uprchlíků. Často přemítám, jak některé národy žijí, a vzpomínám na to. Cizinců u nás žije hodně a stále více. Ale kdo z nich má křesťanské smýšlení? Kdo z nich tu chce pracovat a žít? Znám jiné národy a ráda si na ně vzpomenu.

Tito lidé moc nemluví, jsou to hrdí obyvatelé drsných hor a plovoucích ostrovů, indiánské kmeny Urů.  Urové žijí u Titicaca jezera. Říká se, že v nich koluje černá krev a že jsou velmi tajemní. Žijí bez všech vymožeností, které dnešní moderní svět přináší. Rákosové ostrovy. Člověk o tom často přemýšlí a opravdu hezky vzpomíná.

Pozitivní lidé! Jejich obličeje však mluví za vše, vždy se na vás usmějí a ukazují své umění, jsou milí a pyšní na to, kde žijí.

Stále ty obličeje vidím ve snech a je to hezká vzpomínka!

cestování dovolená glosa
Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Šorejsová
Soni a Elen díky za komentáře.
Soňa Prachfeldová
Žijí v souladu s přírodou, jsou šťastnější než tzv. chamtivá, bezohledná civilizace. Též slyším poprvé. Máš nezapomenutelné vzpomínky Hanko.
Hana Šorejsová
Elenko díky, můj článek je "Tajemné a ztracené město Inků v Peru" na mém profilu.
Elena Valeriánová
Hanko, docela by mě zajímalo více informací o těchto lidech i o Tvé cestě tam. K mé lítosti se tam nikdy nepodívám, tak škoda, že je Tvůj článek tak kratičký. Ale díky za něj, neměla jsem tušení, o lidech z rákosových ostrovů, teď mě má zvědavost bude nutit pátrat na internetu.
Jarmila Komberec Jakubcová
Při návštěvě Peru jsem navštívila jezero Titicaca.Lidé kteří žijí na rákosových ostrovech vypadají opravdu spokojeně.Ale to jen ti starší, mladí odcházejí do měst a ostrovy se pomalu vylidňují. Hodně tomu napomohla i turistika. Jinak lidé i tam již mají vymoženosti jako mobily, rádia či televizory.Byla jsem tam před rokem.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.