Čechům v okolí bydliště nejvíc
chybí pekařství či restaurace

Čechům v okolí bydliště nejvíc
chybí pekařství či restaurace

26. 8. 2015
služby
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Nejvíc postrádám krytý bazén, nebo aspoň koupaliště. Mrňavý je v areálu dětského sanatoria, přírodní a krytý v Polsku.
Alena Tollarová
V našem městě je z tabulky všechno kromě rybárny. Její majitel, který ji kdysi vydražil v privatizaci, v ní celá léta zdárně pokračoval, ale šel vloni do důchodu. Nyní je tam vietnamec. Jinak co se týče pekařství, mám za to, že zde dost zasahuje neviditelná ruka trhnu, povícero malých pekařů už zavřelo. Ale včera jsem si koupila lučanský chleba, voňavý a teplý, cestou domů. I u nás však soukromé pekařství se všemi těmi čerstvými dobrotami máme. Mléko už, pravda, naběračkou nenabírají. Pro to musíme k mlékomatu.
Jarmila Komberec Jakubcová
Já bydlím v blízkosti obce Kyšice, kde je pekařství Sýkora proslavené kvalitním a vynikajícím chlebem, který vydrží měkký skoro týden.Chléb se rozváží po celé Plzni ale kapacita pekárny není velká.
Soňa Prachfeldová
Vesničky jsou na tom špatně, kdyby nebyli Vietnamci, neměly by vůbec nic. U nás chybí i hospůdka, zavřená asi 3 roky a dříve jich bylo několik a všechny se uživily. O pekařství nemluvě, postrádám dobrý chléb, druhý den je skoro nejedlý.
Květoslava HOUDKOVÁ
Naše menší město má Pekařství hned vedle školy - po celý den sladké pečivo za 1/2 ceny, odpoledne další slevy. Jedna z Restaurací výborně vaří, velké porce - polední menu 69,- Jen se "trochu projdeme" - město je dlouhé ( ještě,že mám tu trojkolku, v zimě se svezu autobusem). Prodej oblečení je tu zbytečný (lidi si vše přivezou cestou z Prahy). Ale jsou tu 2x vietnamské "obchoďáky" se vším možným i nemožným. Fitness a bazén je v Neratovicích.
Hana Šorejsová
Na pekařství mám krásné vzpomínky z mého dětství, když jsem vyběhla jako děvče pro pletené housky a do džbánku mi tam nalili 1 l mléka sběračkou z velké konve, bylo to takové všechno pěkně čerstvé. Kde ty časy jsou ?
Hana Rypáčková
Chápu, že rybárna nemůže být všude...Ta mi chybí.
Miluše Hasenohrlová
V mojí vesničce není žádný obchod ani služba a přesto mi to nechybí:-)))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 17. týden

Tento týden se budeme ve vědomostním kvízu věnovat vážné hudbě. Jak dobře ji znáte? To uvidíme...

AKTUÁLNÍ ANKETA

Co vás nejvíce "nabíjí"?

Výlet do jarní přírody

21%

Setkání s přáteli

20%

Kontakt s rodinou

21%

Knihy

19%

Vitamíny

19%