Až se ochladí. Móda pro začátek podzimu
Ilustrační foto: pinterest.com

Až se ochladí. Móda pro začátek podzimu

20. 9. 2019

Dny jsou ještě teplé, ale rána chladná. Už se nedá chodit jen v tričku nebo v letních šatech. Konec léta a začátek podzimu jsou ideální dny na různé svetříky, saka, lehké bundičky. Zpravidla jde o univerzální kousky, které se dají dobře kombinovat.

Propínací svetr, sako, jednoduchá lehká bunda, klidně třeba džínová. To jsou tři věci, jejichž majitelky zpravidla neříkají: Já nemám co na sebe. Končící léto je tou pravou dobou si některou z nich pořídit nebo se probrat v těch stávajících a zkombinovat je s dalšími obyvateli šatníků.

Právě v této době se v obchodech svetříky, saka a lehké svrchní bundy objevují a právě letošní podzimní módní trendy naznačují návrat k tomuto klasickému stylu oblékání. Je to dobrá zpráva, protože jde o styl, který sedí ženám mladým i starším, hubeným i korpulentním. Jde jen o to zvolit správný tvar, barvu, materiál, umět je zkombinovat s džínami, černými kalhotami nebo klidně s rozevlátou letní sukní. Jde o to se nebát.

Květovaná dlouhá letní sukně může v pozdních letních dnech vypadat skvěle v kombinaci s džínovou bundou a zpravidla sluší ženám všeho věku. Stejně tak světlé sako na jednoduchém tričku s jednobarevnými kalhotami.

Tak tady je malá inspirace, že tento styl klasického oblečení je věčný a vděčný a poslední teplé dny s chladnými rány a večery jsou pro něj ideální čas.

Hodnocení:
(5.2 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Bartošová
Hezké, ale ráno by to chtělo navrch ještě zimník nebo péřovku...
Miloš Okoun
Modelkám to velice sluší a věřím, že pro mnoho žen to bude přinejmenším inspirující, je z čeho vybírat o to víc mě mrzí, že na muže se jaksi zapomělo :-(
Alena Várošová
Domnívám se,že na podzim jsou tyto modely naprosto nevhodné.Snad jen chvilku přes polednem,jsou sušivé,když vyleze sluníčko.Pokud ráno vyjdete do terénu a večer se vracíte,tak určitě ne.
olga skopanova
Myslím, že roztrhané džíny se už k mému věku nehodí.
Věra Halátová
Nevím, ve které části zeměkoule jsou ty modelky nafoceny. U nás už jsou 4 stupně celsia ráno, v poledne 13 max. 16 stupňů celsia. Tyto modely jsou pro mne nepoužitelné.
Alena Tollarová
Jsou to modely přesně pro dny, jaké teď panují. Svítí sluníčko, ale už nepálí ...
Věra Ježková
Dtto Dana a Marie.
Dana Puchalská
Pěkné modely, ale jak už píše Marie přede mnou, jsou spíše na chladnější léto.
Marie Doušová
Nevím jestli ideální, u nás je ráno taková zima ,že modely na fotkách jsou na zmrznutí. Patří asi ještě do letních rán. Jinak fotky pěkné.