Zlínské nevěsty - výstava
ilustrační foto: pixabay.com

Zlínské nevěsty - výstava

20. 9. 2017

Koncem prázdnin jsem navštívila tuto výstavu. Jsou zde oděvy, doplňky,fotografie,svatební oznámení  a také ukázka zvyklostí a stolování. K vidění jsou také šaty - kopie nevěsty Tomáše Bati. Výstavu je možné navštívit ve Zlíně do 1. října 2017 v muzeu 14. bud. přízemí, baťův areál.

Napadlo mě udělat si  galerii z našich fotek, pomohl mi s tím vnuk. Další fotky jsou na mém profilu, u každé je rok pořízení, poslední bude za 14 dnů svatební foto mojí vnučky.

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květa Řičánková
Libore F. Chtěla jsem ukázat jak se za 100 let měnilo oblečení nevěsty. Jde o nejbližší rodinu k některým jsem dopsala o koho jde.
Libor Farský
Bezva. Také mě retro móda velmi baví, jen by to chtělo k Vašim obrázkům v galerii ještě přidat stručný popis. *****
Naděžda Špásová
Mám někde schované svatební fotky mé maminky a někde i babiččiny sestry. Byly všechny moc hezké, takové čisté a přirozené. Na profil se juknu.
Věra Ježková
Hezký nápad na výstavu, hezké fotky – ty zde i u vašeho profilu.
Alena Tollarová
Byla jsem se podívat i na další fotky na profilu. Je to báječné, mít takovou sbírku svatebních fotografií a pozorovat, jak se mění móda. Slušelo to všem bez rozdílu. A vybavila jsem si, jak jsem na přehlídce historických modelů i60 v Letohrádku Kinských měla na sobě originální šaty z roku 1950, které si nechala paní ušít na svou zlatou svatbu. A šla jsem s holčinou, která měla krátké krajkové šaty z roku 1967. Fotky jsou u mého článku.
Zuzana Pivcová
To je úžasné, já mám také ráda staré fotky, vyžaduji je i na návštěvě u známých, kteří tomu skoro nechtějí uvěřit. :-)
Lenka Hudečková
Nádhera, já se moc ráda prohrabuji ve fotkách mých rodičů...retro je prostě moje .-)