Přehled posledních diskuzních příspěvků

Miluji

Zuzana Pivcová 13.6. 09:34
Teď jsem Vás objevila ještě tady, v "království" paní Šachové. To není marné, to náznakové vyjádření, že jsou lásky, které přežívají i svou smrt, ačkoliv my žijeme, někdy s pocitem štěstí, dál. Pěkné, mám ráda i volný verš. Pište, pište, i nehumorně. Ze všeho je v nás přece trochu.

Radosti léta

Zuzana Pivcová 13.6. 09:23
Zdravím Vás, paní Hanko, sešly jsme se na platformě humoru a doufám, že se navzájem pobavíme. Alespoň Vy mě svým pozorovatelským talentem a břitkým stylem dokonale.

Mariánské Lázně 3: město a zpívající fontána

Věra Sehnalová 12.6. 23:40
Marianske Lazne jsou hezke. Byli jsme se tam podivat s vodackym taborem(viz ,,Mami rychle mi prebal kufr,,) a cekani na krasnou zpivajici fontanu si nase rozverne deti kratili hrou na kolo kolo mlynsky, a obohatily tak nezapomenutelny kulturni zazitek dustojnym lazenakum. A pred vyhlasenou cukrarnou se jich vsech ctyricet povesilo na vedouciho a skemrali a fnukali ,,tatiii,kup nam zmrzlinuuu,, .

Vzpomínáš?

Tereza Faltysová 12.6. 14:01
Tak na tuhle si vzpomínám....

Zázračná síla octa

Jaromír Grof 11.6. 17:22
Místo limonád kávovou lžičku jablečného octa 1/2l.vody. Nekupujte "balenou vodu",máte ji doma,platíte za ni.

Dovolená u moře, na kterou se jen tak nezapomíná - 3. díl.

Zuzana Pivcová 11.6. 09:37
Jste fakt úžasná, Vás humor mi dokonale sedne. Ráda bych Vám alespoň pro pobavení napsala o mé dovolené v Tunisu. Nebylo toho tolik, ale taky příklad, jak si cestovka namastí kapsy za nic. Možná, že si to nějak dám dohromady a zveřejním. Moc zdravím!

Jsem jen vítr

Pavla Kuncová 10.6. 21:16
to je pěkné :-))

Tak taková byla moje dovolená v pohádce

Hana Práglová 10.6. 21:04
Marcelko,já když poprvé sedla do letadla,vzala jsem do ruky fotoaparát,abych neměla čas na "hloupé " myšlenky!!!!!! Teprve pak jem byla schopna se orientovat . Jestli vaše manželství skončilo vinou této dovolené,či z jiného důvodu.na tom ,myslím,nezázeží.Do dalších dnů přeji jen klid a pohodu!!!

Sonet o létě

Vendula Jirásková 10.6. 20:52
PANÍ PAVLÍNKO MOC KRÁSNÝ VERŠ.PĚKNÝ NEDĚLNÍ VEČER

Ach, to naše zdravotnictví

Hana Práglová 9.6. 20:03
Blanco,ano,příběh byl opravdu nervní.Protože sama jsem měla díky chování zdravotníků několikrát infarktový stav,myslela jsem,že konec bude jiný.Překvapil mě a jsem ráda.Synovi přeji DLOUHÝ ŽIVOT VE ZDRAVÍ!!!

Dárek k narozeninám

Hana Práglová 9.6. 19:55
Blahopřeji Vám jak k narozeninám,tak k odměně.

Vendula Jirásková 9.6. 18:23
Nádherná!Paní Ninuško krásný den

Sobotní ráno

Vendula Jirásková 9.6. 18:18
Paní Ninuško, moc krásný verš ze života.Ještě mnoho tak pěkných chvil Vám moc přeji.

Dovolená u moře, na kterou se jen tak nezapomíná - 2. díl

Hana Práglová 9.6. 15:12
Hani,tak toto je opravdu"závidění hodná" dovolená.Už netrpělivě čekám na to,kdy se dozvím,zda jste se dostali taky někdy bez problémů domů.

To jsem já

Hana Práglová 9.6. 15:07
Marcelko,perfektně ses nám představila.Díky za tyto řádky.

Hra

Nina Šachová 9.6. 14:49
Prima básnička!

Za odměnu, nebo za trest?

Hana Práglová 8.6. 21:34
Dovolená -hodna patřičnému uvažování!!!!! Ještě,že už jsem v důchodě a mohu tam,kam chi a na co mám!!!!!

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.